НОВИНИ

На озброєння флоту США прийняли новітній підводний човен USS Illinois

За офіційною інформацією, вартість нового американського підводного човна становить $2,7 млрд.

Американські військово-морські сили офіційно прийняли на озброєння новітній підводний човен USS Illinois (SSN 786) класу атакуючих підводних човнів, здатний забезпечувати спеціальні операції та завдавати удари ракетами класу "Томагавк".

Зазначається, що традиційний наказ на введення корабля в дію на базі ВМС у Гротоні (штат Коннектикут) віддала перша леді США Мішель Обама.

"Мушу сказати, що цей момент для мене і радісний і сумний одночасно, тому що сьогодні відзначається наше остання подія разом, принаймні, поки я - перша леді, і це є завершенням довгого шляху, який розпочався понад два роки тому", - сказала під час церемонії Мішель Обама.

Перша леді відтепер має статус "хрещеної" підводного човна. Це означає, що вона продовжить брати участь у подіях, пов'язаних з кораблем та зустрічатиметься з моряками та членами їхніх сімей у подальшому.

Як зазначили в Пентагоні, USS Іллінойс належить до класу нових швидких атакуючих підводних човнів класу "Вірдижнія" та є однією з найбільш технологічно розвинутих платформ у світі

За офіційною інформацією, вартість нового американського підводного човна становить $2,7 млрд.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що після багатогодинних дебатів 472 депутати парламенту Великої Британії проголосували за програму модернізації атомного флоту, запланувавши виділити на ці потреби 31 мільярд фунтів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.