НОВИНИ

ГПУ з МВС провели масштабну антирейдерську операцію на Дніпропетровщині

Правоохоронці провели 30 обшуків.

28 жовтня Департамент ГПУ у сфері економіки провів найбільшу за чисельністю задіяних працівників операцію. 350 працівників МВС та ГПУ успішно провели антирейдерську операцію на Дніпропетровщині. Про це у Facebook повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

«Як установлено під час розслідування, невідомі особи шляхом використання підроблених документів у місті Києві перереєстрували право власності чотирьох фермерських товариств «Земля», «Олександро-Володимирське», «Оріон» та «Победа-Агро» на недобросовісного набувача, після чого із застосуванням озброєних «тітушок» захопили указані товариства. У подальшому, з використанням власної та захопленої сільськогосподарської техніки, у вересні-жовтні зібрали врожай соняшнику та зернових на суму близько 50 млн грн», – написав він.

За словами Луценка, у результаті проведених 30 обшуків дійсному власнику повернуто основні засоби вартістю близько 250 млн грн, у тому числі 33 одиниці сільськогосподарської техніки, а також 2 тисячі тонн вилученого у зловмисників зерна, яке вони не встигли реалізувати

Слідчі дії тривають. 

Як повідомлялося, президент Петро Порошенко підписав "антирейдерський закон".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.