НОВИНИ

Місія ОБСЄ заявила про готовність спостерігати в Петрівському, але цьому перешкоджають міни

Із трьох запланованих ділянок відведення сил відбулося лише в Золотому.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ знову заявила про готовність до спостереження в районі Петрівського і Богданівки (Донецька область), проте, як і раніше, перешкодою є наявність мін. Про це йдеться на сторінці Місії у Twitter.

"Ніяких гарантій безпеки в підконтрольному "ДНР" Петрівському і підконтрольній уряду Богданівці - наявність мін. СММ готова спостерігати, але їй перешкоджають", - йдеться в повідомленні.

Раніше Спецмісія вже заявляла про наявність мін у Петрівському.

Нагадаємо, Тристороння контактна група у Мінську на засіданні 21 вересня підписала рамкову угоду про розведення сил і засобів на Донбасі. Вона передбачає створення трьох зон безпеки, площею не менше 2 на 2 кв км кожен, у населених пунктах Золоте, Петрівське та Станиця Луганська. Документ передбачає деескалацію в районі лінії зіткнення і фактично створює умови, в яких стрілецька зброя не може використовуватися для обстрілів.

В районі міста Золоте Луганської області на 10-й день після домовленостей в Мінську сторони здійснили розведення сил. У Станиці Луганській та у Петровському розведення сторін дотепер було неможливе через обстріли з боку бойовиків.

За даними розвідки, бойовики запланували відвести сили від Петрівського 3 жовтня. БІля Станиці Луганської поки що триває обладнання позицій для відведення підрозділів бойовиків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.