НОВИНИ

Сучасний тренувальний комплекс з підготовки розвідників відкрили в Одесі

Комплекс дозволяє вдосконалювати професійні навички в умовах, максимально наближених до бойових.

На території Військової академії в Одесі відкрили навчальний тренувальний комплекс з підготовки розвідників. Про це повідомляється на сайті Міноборони.

Зазначається, що комплекс дозволяє майбутнім офіцерам щоденно вдосконалювати свої професійні навички в умовах, максимально наближених до бойових.

Тренувальний комплекс являє собою полігон, на якому в ході занять на різних навчальних місцях курсанти інтенсивно проводитимуть тренування елементів бойової армійської системи.

Зокрема, вони навчатимуться бузшумно пересуватися на складних ділянках місцевості, встановлювати мінно-вибухові пристрої та працювати на засобах розвідки, встановлених на бойовій техніці.

Окрім цього, комплекс оснащений «Killhausem» спеціальним приміщенням без даху, що призначенне для проведення тактичних тренувань спецпризначенців з відпрацюванням елементів ведення бойових дій в міських умовах.

Нагадаємо, 7 вересня Україна відзначає День воєнної розвідки. Свято встановлене згідно з указом Президента від 7 вересня 1992 року. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.