НОВИНИ

Американський журналіст Ларрі Кінг отримав $225 тисяч із "чорної каси" Партії регіонів – Лещенко

За словами Севгіль Мусаєвої-Боровик, журналісту заплатили за інтерв'ю з Азаровим.

Народний депутат України Сергій Лещенко (Блок Петра Порошенка) стверджує, що гроші з "чорної бухгалтерії" Партії регіонів отримували відомий американський журналіст Ларрі Кінг і європейський офіс Партії регіонів. Про це він сказав на прес-конференції в п'ятницю, 19 серпня, в Києві.

"Гроші з тіньової каси Партії регіонів отримав, наприклад, Ларрі Кінг, відомий американський журналіст, який був десятиліттями ведучим програми CNN. Він отримав від тіньової каси "Партії регіонів" $225 тис.", - заявив Лещенко.

У свою чергу, головний редактор інтернет-видання "Українська правда" Севгіль Мусаєва-Боровик зазначила, що Ларрі Кінг отримав ці кошти за інтерв'ю в екс- прем'єр-міністра України Миколи Азарова.

Лещенко також повідомив, що є документи, які свідчать про те, що "Партія регіонів" здійснювала фінансування свого європейського офісу (організація "Європейський центр сучасної України" ("European Centre for a Modern Ukraine"), співзасновниками якої є троє "регіоналів" - Леонід Кожара, Віталій Калюжний і Євгеній Гєллєр), яким керувала громадянка Німеччини Інна Кірш.

Крім цього, він також зазначив, що в документах, переданих в Бюро екс-першим заступником голови СБУ Віктором Трепаком в НАБУ, згадується колишній радник екс-президента України Віктора Януковича Пол Манафорт.

Згідно зі списками, на витрати, пов'язані з цією особою, починаючи з 20 листопада 2007 року, було виділено всього понад $12,7. Останній запис в "книзі" про Манафорта  датується 5 жовтня 2012 року.

Як повідомлялося, в четвер, 18 серпня, в Національному антикорупційному бюро оприлюднили фотокопії 19 сторінок "чорної бухгалтерії Партії регіонів", в яких згадується Пол Манафорт, який нині є керівником передвиборного штабу кандидата в президенти США від Республіканської партії Дональда Трампа. При цьому в НАБУ підкреслили, що наявність прізвища Манафорта в списках не означає, що він дійсно отримав ці кошти, адже в графі одержувачів містяться підписи інших осіб. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.