НОВИНИ

В Україні знайшли викрадені з італійського музею картини

Прикордонники знайшли їх у пластиковому контейнері на острівку посеред Дністра

Минулого листопада з музею в італійському місті Верона було викрадено сімнадцять цінних картин авторства Тінторетто, Рубенса та Мантеньї. Твори мистецтва, які оцінюються у 16 мільйонів євро, були знайдені українськими прикордонниками. Про це повідомляє агенція Associated Press.

Картини виявили на кордоні між Україною та Молдовою, у пластиковому контейнері на острівці посеред річки Дністер.

Італійські правоохоронні органи півроку працювали над пошуком викрадених полотен. У березні затримали 13 підозрюваних у справі, як в Італії, так і у Молдові.

Державна прикордонна служба України повідомила, що картини намагались переслати із Молдови до Одеської області. Кримінальне угрупування, що займалось цією контрабандою, складається із громадян Молдови, України та Росії.

Президент Порошенко вже привітав українських прикордонників із «чудово проведеною операцією». «Ми не тільки зберегли глобальну цінність цих картин, а і ще раз підтвердили престиж України такими ефективними діями»,  — сказав він. Порошенко також запросив італійських урядовців та експертів на експертизу віднайдених творів мистецтва. 

Нагадаємо, раніше сайт президента повідомив, що українські прикордонники виявили викрадені з італійського музею картини, вартістю €16 млн.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.