НОВИНИ

Рада безпеки ООН оприлюднила різку заяву щодо запуску балістичної ракети у КНДР

У заяві ООН такі дії трактують як «ще одне серйозне порушенням КНДР резолюції Ради безпеки ООН».

Рада безпеки ООН 24 квітня засудила Пхеньян, який назвав успішним недавнє випробування балістичної ракети, запущеної з підводного човна під керівництвом лідера КНДР Кім Чен Ина.

«Члени Ради безпеки рішуче засудили випуск з підводного човна балістичної ракети з боку Корейської Народно-Демократичної Республіки 23 квітня», – йдеться в заяві ООН.

У заяві ООН такі дії трактують як «ще одне серйозне порушенням КНДР резолюції Ради безпеки ООН».

Також президент США Барак Обама 24 квітня, перебуваючи в Німеччині, назвав випробування ядерної зброї «провокаційними» і закликав Китай посилити тиск на КНДР.

Військові Південної Кореї повідомили 23 квітня, що Пхеньян випустив одну ракету з підводного човна від свого східного узбережжя. Снаряд, як повідомлялося, пролетів близько 30 кілометрів. Військові мали з’ясувати, чи було це випробування успішним.

Північна Корея заявила, що ракета була випробувана «з великим успіхом», назвавши це «ще одним засобом для потужної ядерної атаки».

Зауважимо, у Північній Кореї заявили, що готові зупинити ядерні випробування, якщо Сполучені Штати Америки припинять проводити спільні з Південною Кореєю щорічні військові навчання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.