НОВИНИ

У Міноборони витратили на радіообладнання майже 106 млн грн

В обґрунтуванні переговорної процедури сказано, що Збройні Сили України укомплектовані засобами транкового зв’язку на 45-50%.

Міністерство оборони України за результатами тендеру уклало угоди з ТОВ «Доля і Ко. Лтд» про закупівлю радіообладнання на 105,52 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця травня поставлять два найменування радіостанцій транкінгового зв’язку з алгоритмом шифрування AES 256 та чотири найменування – з алгоритмом ARC-4. Марка, кількість та ціни не уточнюються.

В обґрунтуванні переговорної процедури сказано, що Збройні Сили України укомплектовані засобами транкового зв’язку на 45-50%.

Власниками фірми «Доля і Ко» є Лариса й Андрій Татарінцеви. Ця компанія регулярно отримує військові підряди на постачання засобів зв’язку. Раніше у неї закуповували рації виробництва «Моторола» (США).

Нагадаємо, раніше в Міноборони розповіли про плани закупити для ЗСУ радіостанції Harris Falcon II Digital Tactical Radio Systems.

Як повідомлялося, міністр оборони Степан Полторак давно анонсував постачання Збройним силам кращих у світі засобів зв'язку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.