НОВИНИ

Гройсман офіційно прокоментував рішення Яценюка піти у відставку

Голова ВР назвав рішення очільника уряду гідним вчинком.

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман назвав заяву прем'єр-міністра Арсенія Яценюка про відставку гідним вчинком. Про це спікер заявив на засіданні погоджувальної ради керованої фракції, комітетів і груп Верховної Ради в понеділок, 11 квітня.

«Як ви знаєте, вчора прем'єр-міністр України Арсеній Петрович Яценюк подав у відставку. Я розумію, що це був такий зважений і гідний вчинок, можливо, і не простий, але той, який заслуговує на повагу», – сказав він.

Спікер також зазначив, що зараз перед українським парламентом стоїть завдання сформувати нову коаліцію, «яка здатна сформувати новий реформаторський уряд і обрати прем'єр-міністра, забезпечити невідворотність європейської інтеграції».

«Я розраховую на те, що буде створена коаліція, яка дозволить сформувати, таким чином, владу, яка буде ефективною і зможе відповідати якісно на ті виклики, які сьогодні є», – сказав Гройсман.

Він повідомив, що в порядку денному пленарного тижня більше 100 питань, і не виключив, що в разі, якщо буде створена коаліція і сформований уряд, то порядок денний на цей тиждень зазнає деяких змін, пов'язаних із поточними подіями.

Як повідомлялося, 10 квітня прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив про свою відставку з посади.

Після цього президент Петро Порошенко підтримав кандидатуру Дмитра Гройсмана на посаду нового прем’єр-міністра і додав, що очікує призначення нового складу Кабміну упродовж тижня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.