НОВИНИ

«Народний фронт» залишається в коаліції – Яценюк

Сам же політик зазначив, що відтепер бачить «свої завдання ширше, ніж повноваження глави уряду».

Арсеній Яценюк заявив, що попри його рішення покинути пост прем'єра, фракція політичної партії «Народний фронт» у Верховній Раді України залишається в коаліції.

Сам же політик зазначив, що відтепер бачить «свої завдання ширше, ніж повноваження глави уряду». Серед речей, якими він планує зайнятися, є контроль діяльності і функціонування парламентської коаліції, міжнародна підтримка України і інші напрямки.

«Із сьогоднішнього дня бачу свої завдання ширше, ніж повноваження керівника уряду. Нове виборче законодавство. Конституційна реформа. Судова реформа. Коаліційний контроль за курсом нового уряду. Міжнародна підтримка України. Членство України в Європейському Союзі і НАТО. Це –  частина моєї програми», - наголосив Яценюк.

Як повідомлялося, 10 лютого прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив про своє рішення подати у відставку. 

Нагадаємо, 16 лютого парламент заслухав річний звіт Кабінету міністрів. Депутати визнали роботу уряду незадовільною, однак провалили голосування за відставку Кабміну. Згодом у пресі поширили чутки про можливе призначення на посаду прем’єр-міністра Наталії Яресько. Пізніше почалося обговорення у ЗМІ кандидатури Гройсмана на посаду голови уряду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.