НОВИНИ

Мін’юст заперечив обвинувачення ГПУ у приховуванні корупціонерів з реєстру

У міністерстві переклали відповідальність за несвоєчасне надання інформації на Державну судову адміністрацію.

У Міністерстві юстиції заявили, що вчасно вносять отримань відомості до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення. Про це повідомили у прес-службі Мін’юсту.

«З початку ведення реєстру Міністерством юстиції щороку таких рішень надходило та вносилось до реєстру близько 2 тисяч. Загальна ж кількість внесених рішень складає майже 10 тисяч», – йдеться у тексті.

Водночас у міністерстві повідомили, що держателем судових рішень за 2011-2014 роки є Державна судова адміністрація, і ці рішення надходять «з великим запізненням».

«До того ж варто зазначити, що ці копії рішень почали надходити до Мін’юсту лише після спільного звернення Міністерства юстиції та Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції у зв’язку з виявленням неналежного виконання порядку надсилання електронних копій судових рішень Державною судовою адміністрацією України», – зазначили у міністерстві.

Також там повідомили, що задля прискорення внесення відомостей до реєстру до його ведення залучили додаткові працівники, а швидкість пояснили «об’єктивними можливостями Міністерства юстиції».

Як повідомлялося, раніше ГПУ звинуватила Мін’юст у неналежному веденні реєстру корупціонерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.