НОВИНИ

«Батьківщина» остаточно відмовилася від участі в коаліції

Тимошенко заявила про перехід в опозицію.

ВО «Батьківщина» заявила про свій перехід до демократичної парламентської опозиції. Про це її лідер Юлія Тимошенко заявила сьогодні, перебуваючи у Львові, передає прес-служба партії.

«Сьогодні я можу оголосити консолідоване рішення нашої політичної сили. Ми прийняли рішення, що ми виходимо з безперспективного переговорного процесу про створення нової коаліції. Ми переходимо в демократичну, проєвропейську опозицію», – сказала вона.

Тимошенко наголосила, що фракція «Батьківщина» «доклала всіх можливих зусиль», щоб змінити курс влади, зокрема, поставила п’ять  публічних умов, які «могли би дати Україні шанс вийти з кризи».

«Але, на жаль, до позиції фракції не дослухалися», – зазначила Тимошенко.

Як заявляла раніше лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко, вона обумовлює можливу участь її фракції в коаліції ухваленням низки законів. У «Блоці Петра Порошенка» казали, що виконання цих вимог неможливе з огляду на чинні міжнародні домовленості України. Відтак 30 березня з’явилися повідомлення, що «Блок Петра Порошенка» і «Народний фронт» ведуть переговори з позафракційними депутатами про входження до їхнього складу, щоб можна було створити коаліцію лише з цих двох фракцій. Протягом 30 і 31 березня до фракції «Блоку Порошенка» ввійшли ще три депутати. Станом на 31 березня, за даними сайту Верховної Ради, ці дві фракції разом налічували 222 голоси; для створення коаліції потрібно принаймні 226.

5 квітня заступник голови фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар заявила, що всі ключові домовленості стосовно формування нової коаліції у Верховній Раді практично досягнуті

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.