НОВИНИ

Милобог відреагував на скандальне виключення із «Самопомочі»

Водночас екс-кандидат у мери Кривого Рогу не збирається звертатися до суду.

Екс-кандидат у мери Кривого Рогу від партії "Самопоміч" Юрій Милобог назвав підробкою запис, на якому начебто він обговорює з представником "Опозиційного блоку" отримання грошової винагороди в обмін на припинення подальшої боротьби за посаду мера. Про це заявив сам Милобог в ефірі одного з телеканалів.

"Крім голосу – більше нічого (на записі на відповідає дійсності). Із Вілкулами ні про що не домовлявся", - заявив політик.

У той же час він заявив, що знає, хто стоїть за записом. За його словами, друга людина, чий голос зафіксовано на записі, це людина "з найближчого оточення Семенченка".

"Ті люди, які весь час мене компрометували, весь час вели зі мною задушевні розмови, це всі люди, які були біля Семенченка, які там допомагали йому фінансово і так далі", - сказав Милобог, додавши, що запис очевидно підготували після закінчення другого туру виборів у Кривому Розі.

"Це було зроблено завчасно для того, щоби тільки я не йшов на вибори, але побачивши результати, побачивши реальну підтримку людей в Кривому Розі на цьому не зупинилися деякі діячі і вирішили повністю скомпрометувати. Але я не хвилююся, я вірю в партію, я знаю, що вона розбереться, пройде час і вона викине із своїх лав різних аферистів і я знову буду в "Самопомочі".

Дуже хотілося кандидату бути замість мене в мери. Тому коли зробили цю нарізку, попросили в ультимативній формі, що я не достойний. Я вийду з Семенченком на любі вибори, на любий округ, і ми подивимся, у кого більша підтримка людей", - сказав Милобог.

У той же час він зазначив, що не буде звертатися до суду, бо це "політичне рішення, а він його поважає".

Як повідомлялося, Самопоміч звинуватила Милобога у співпраці з Опозиційним блоком та виключила з партії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.