НОВИНИ

Росія визнала участь своїх спецпризначенців в операції в Сирії

У ЗС РФ пояснили, чим саме займаються військові цього підрозділу.

На території Сирії справді діють російські спецпризначенці. Про це повідомив командувач угрупованням Збройних сил Російської Федерації в Сирії генерал Алєксандр Дворніков

За його словами, спецпризначенці "виконують дорозвідку об'єктів для ударів російської авіації, займаєюся наведенням літаків на цілі у віддалених районах, вирішують інші спеціальні завдання".

"Але треба мати на увазі, що в Сирії виконують різні завдання та аналогічні підрозділи збройних сил США, інших держав коаліції", - заявив Дворніков.

Крім того, він розповів, що за час військової операції сирійські війська за підтримки з повітря звільнили 400 населених пунктів.

"Якщо говорити в цілому, то за час військової операції сирійські війська за підтримки з повітря звільнили 400 населених пунктів. Потенціал терористичних угруповань знизився більш ніж удвічі, вони втратили ініціативу, а контрольована ними територія скоротилася на 10 тисяч квадратних кілометрів", - сказав Дворніков.

Як повідомлялося, 15 березня перша група російських літаків вилетіла з авіабази Хмеймім в Сирії в пункти постійної дислокації на території РФ. 

Це сталося після того, як 14 березня увечері російський президент Владімір Путін підписав указ про виведення основної частини російських військ із Сирії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.