НОВИНИ

Саакашвілі назвав прізвища тих, хто стає йому поперек дороги

Посадовець поскаржився на "грандіозний опір корумпованих чиновників і олігархів".

В Одесі виникли перешкоди з реалізацією проекту «Відкритий митний простір». Про це в Facebook повідомив голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі.

"... посилюється всебічне протистояння Яценюка і його команди, включаючи голову ДФС Насірова, одному з наших головних проектів «Відкритий митний простір», тепер до цього протистояння активно приєдналась і міська влада. Наступного тижня я буду змушений безвиїзно знаходитись в Одесі, щоб захистити можливість створення такої митниці, яка виключатиме будь-яку можливість корупції і відстояти право громадян проходити митний контроль швидко і в людських умовах", - наголосив Саакашвілі.

Читайте також: Cвіт про Україну: «Ставитись до політики Саакашвілі потрібно стримано»

Крім того, за його словами, довелося перенести форуми Руху за очищення, які повинні були відбутися 15 і 16-го березня у Дніпропетровську та Запоріжжі. Причиною нібито стало "втручання Коломойського", як стверджує Саакашвілі.

"Нам раптово відмовив в оренді завчасно замовлений нами зал «Менора» в Дніпрі, а інші приміщення під тиском олігарха просто відмовляються співпрацювати. Тому ми вирішили відкласти ці зустрічі до 20 і 21-го березня", - повідомив очільник Одеської ОДА.

Нагадаємо, Кабмін 1 березня оприлюднив правила етичної поведінки, згідно з якими держслужбовцям слід утриматися від критики влади. Тим часом, Саакашвілі заявив, що має намір порушувати цю постанову і критикувати владу.