НОВИНИ

Глава Донеччини анонсував встановлення нового телепередавача, що «добиватиме» аж до Уралу

Наразі вирішується питання щодо місця розташування передавача, розглядаються три локації.

Влада Донеччини обіцяє встановити найближчим часом передавач, який транслюватиме українське телебачення не лише на окуповані території Донбасу – аж до Уралу. Про це заявив голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський під час відкриття конференції у Краматорську «Стратегія мовлення для Донбасу».

«Переконаний, що найближчим часом разом із нашими міжнародними партнерами ми посилимо присутність українського телебачення, у тому числі й на окупованій території. Навіть по аналоговому обіцяють один передавач поставити, що буде «добивати» до Уралу. Я думаю, що, щонайменше, українські території – Воронежчина, Курщина, Ростовщина, Краснодарський край – вони будуть чути Україну і навертатися назад, до правитоків. Не лише окуповані території Донецької та Луганської областей», – заявив Жебрівський.

Також він уточнив, що такий передавач можуть встановити у найближчий місяць. «Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко працює з цього приводу з міжнародними інституціями. Там близько 5 кВт і сигнал буде «добивати» до Уралу», – зазначив він.

За його словами, наразі вирішується питання щодо місця розташування передавача, розглядаються три локації.

Як повідомлялося, у Красноармійську та Волновасі встановили два потужні передавачі для трансляції програм Донецької обласної телерадіокомпанії. 

Нагадаємо, в січні українське радіо частково відновило мовлення в окупованих Донецьку та Луганську.