НОВИНИ

Яценюк заявив, що Порошенко нічого не казав про його відставку

За словами прем’єр-міністра, заява президента стосувалася тільки переформатування уряду.

Президент Петро Порошенко у своїй заяві не закликав до відставки голови уряду. Про це заявив під час інтерв’ю українським телеканалам 19 лютого прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

«Президент у своїй заяві не закликав до відставки, він закликав до переформатування уряду. А вже далі політичні сили почали говорити, що там є якісь такі речі в зверненні», – зазначив він.

За словами Яценюка, їхні стосунки з президентом дійсно не прості, однак «у сучасних умовах не може бути навіть мови про персональні відносини».

«З президентом Порошенком ми зустрічаємося практично щоденно. Я йому так само розписував всі ці сценарії. Якщо відставка, то де наступний кабінет? Де наступна більшість? І найголовніше – де конкретний план дій?», – підкреслив він. 

Яценюк також висловив свою версію, чому депутати не підтримали відставки уряду.

«Низка депутатів усвідомили ризики для країни – хаос, дестабілізація, і це би не закінчилося парламентськими виборами.  Друга частина депутатів розуміла, що не хочуть йти на дострокові вибори», – пояснив він.

Нагадаємо, звернення президента щодо майбутнього уряду опублікували 16 лютого, напередодні голосування щодо недовіри уряду в парламенті.

«Момент для часткового оновлення Кабінету Міністрів упущено. Про нього надто довго говорили, і в результаті - забалакали. Тепер вже очевидним є запит на повне перезавантаження Уряду. Поки що у Прем'єр-Міністра зберігається можливість обрати, в який спосіб краще дати простір для реалізації цього запиту», – йшлося у тексті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.