НОВИНИ

Гройсман розповів, коли Рада розгляне законопроект про відміну скандальної правки в бюджеті-2016

Спікер висловив упевненість, що Рада проголосує позитивно за даний законопроект.

Верховна Рада має намір 26-29 січня розглянути скасування норми, внесеної до закону про державний бюджет на 2016 рік, згідно з якою введення електронного декларування доходів чиновників передбачено не раніше 1 січня 2017 року. Про це 23 січня заявив спікер ВР Володимир Гройсман після засідання Асоціації міст України. 

"Є зареєстрований законопроект. Він стоїть на наступному пленарному тижні", - заявив Гройсман.

Він висловив упевненість, що Рада проголосує позитивно за даний законопроект.

Нагадаємо, раніше нардеп Віктор Чумак повідомив, що електронне декларування, яке є головним обов'язком перед Євросоюзом в частині отримання безвізового режиму, згідно з держбюджетом-2016, відклали на наступний рік через поправку в законі, яку не помітили під час голосування. За словами Чумака, автором правки є в.о. голови депутатської групи "Воля народу" Андрій Деркач.

Офіційним ініціатором поправки до держбюджету 2016 року, яка відклала запровадження електронного деларування та поставила під загрозу запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС став нардеп Володимир Мисик. 

5 січня у Верховній Раді вже було зареєстровано законопроект, яким відміняється правка у Держбюджеті щодо відтермінування електронного декларування до 1 січня 2017 року. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.