НОВИНИ

ГПУ відзвітувала про кількість переданих до суду справ щодо злочинів проти нацбезпеки України

До судів направлено обвинувальні акти стосовно 798 осіб, підозрюваних у вчиненні злочинів зазначеної категорії.

Упродовж двох останніх років до судів направлено обвинувальні акти стосовно 798 осіб, підозрюваних у вчиненні злочинів проти основ національної безпеки і оборони України, посягання на її територіальну цілісність, а також злочинів, пов’язаних з різними проявами сепаратизму. Про це повідомили в прес-службі Генпрокуратури.

Згідно з повідомленням, у період 2014-2015 років слідчими органів безпеки України проводилося досудове розслідування у понад 6 тисячах кримінальних проваджень за фактами вчинення злочинів проти основ національної безпеки і оборони України, посягання на її територіальну цілісність, а також за фактами створення терористичних груп та організацій, вчинення терористичних актів, фінансування тероризму та інших тяжких і особливо тяжких злочинів, пов’язаних з різними проявами сепаратизму.

Читайте також: В Україні судитимуть чотирьох осіб, які планували створення «Одеської народної

За вказаний період часу прокурорами та слідчими за погодженням з прокурорами у цих кримінальних провадженнях складено повідомлень про підозру стосовно 2 208 осіб, серед яких 96 - громадяни Російської Федерації.

До судів направлено обвинувальні акти стосовно 798 осіб, підозрюваних у вчиненні злочинів зазначеної категорії.

Також повідомляється, що 246 осіб вже визнано судами винними у вчиненні цих злочинів та засуджено до різних строків ув’язнення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.