НОВИНИ

Активісти взяли під свій контроль будівлю міськвиконкому в Кривому Розі – депутат

Кажуть, що це потрібно для нормального функціонування виборчої комісії.

У Кривому Розі активісти взяли під свій контроль будівлю виконавчого комітету. Про це в Facebook написав нардеп Семен Семенченко.

«Для запобігання загроз мінування, допомоги в підтримці громадського порядку, перешкоджанні у знищенні документів, що свідчать про фальсифікації та нормальному функціонуванню виборчкому будівлю міськвиконкому взяла під громадську охорону Громадська варта Кривого Рогу. Кабінети міського голови та його заступників перебувають під посиленою охороною і увагою активістів… Що характерно - у будівлі підтримується зразковий порядок. Активісти сприяють законним вимогам працівників поліції. Тітушки опору не чинили», - написав Семенченко.

Він також додав, що в неділю, 6 грудня, в Кривому Розі відбудеться віче.

Згодом Семенченко написав, що міська виборча комісія Кривого Рогу прийняла рішення задовольнити скарги Юрія Милобога, визнати грубими порушення з боку районних виборчих комісій, відкликати довіреності та договори попередніх представників виборчкому в судах, а також відправити матеріали на встановлення законності дій голови виборчкому на розгляд ЦВК.

«Щойно суд Дніпропетровська відхилив скаргу Опозиційного блоку на рішення виборчкому про розпуск районних виборчих комісій», - повідомив Семенченко.

Нагадаємо, криворізький міськвиборчком оголосив Юрія Вілкула переможцем другого туру виборів міського голови. За результатами підрахунку голосів, Вілкул набрав 49%, його суперник Юрій Милобог - близько 48%. Розрив між кандидатами становить всього 752 голоси.

Після цього в місті почалися акції протесту. Люди вимагають скасування результатів виборів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.