НОВИНИ

Валентин Наливайченко: Позачергові вибори Ради можуть відбутися лише за однієї умови

За його словами, нинішня коаліція має бути здатною боротися корупцією.

Позачергові вибори Верховної ради України можуть відбутися тільки за умови, що нинішня коаліція не здатна буде боротися з корупцією. Таку думку в інтерв’ю «Тижню» висловив лідер «Антикорупційного руху» та колишній очільник СБУ Валентин Наливайченко.

«Позачергові вибори можуть відбутися тільки за умови, що ця коаліція не здатна буде боротися з корупцією. Якщо жодне кримінальне провадження так і не з’явиться, жоден із народних депутатів, реально причетний до офшорного відмивання грошей, не буде позбавлений недоторканості й заарештований і, головне, гроші не будуть повернуті, то майбутнього немає ні в цієї коаліції, ні в будь-якої іншої», - розповів він.

До прикладу Наливайченко навів історію з втечею нардепа Сергія Клюєва.

«Не так, як сталося, наприклад, із втечею Клюєва. Не було ж ніякої втечі. Коли Генпрокуратура направила нарешті подання про зняття недоторканості, я тоді набрав президента і генпрокурора й наполягав: давайте відразу на арешт, це ж ваші повноваження. Дав вказівку своїм хлопцям, ми перекрили обидва аеропорти. Про що, до речі, ще ніхто не знає. Мої слова легко перевірити, бо це правда. Нам було потрібно тільки одне: підпис генпрокурора або його заступника, щоб людина не виїжджала з країни. Підпис не з’явився. Це тільки одна справа. І що далі? Так само з іншими має бути: або рішення, або імітація», - повідомив колишній очільник СБУ.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.