НОВИНИ

Демчишин оцінив залежність України від російського газу на цей опалювальний сезон

За даними ПАТ "Укртрансгаз", станом на 25 листопада в ПСГ країни знаходилося 16,451 млрд куб. м газу.

Україні для проходження опалювального сезону 2015/2016 рр. повинно вистачити накопичених у своїх сховищах запасів природного газу і поставок газу з ЄС. Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин під час години запитань до уряду у Верховній Раді в п'ятницю.

«Цього (обсягу в ПСГ – Ред.), в принципі, достатньо для того, щоб з поставками з Європейського Союзу пройти цей опалювальний сезон. Тому залежність від РФ щодо поставок газу наразі взагалі відсутня», – сказав він .

За даними ПАТ "Укртрансгаз", станом на 25 листопада в ПСГ країни знаходилося 16, 451 млрд куб. м газу, тоді як на початок сезону відбору газу, який стартував наприкінці жовтня, у сховищах знаходилося 17,064 млрд куб. м газу.

Нагадаємо, 25 листопада Газпром припинив постачати газ до України через закінчення передоплати. Уряд доручив Нафтогазу припинити закупівлю російського газу у зв'язку з вигіднішими ціновими пропозиціями від європейських партнерів. Нафтогаз заявив, що продовжить транспортувати газ до Європи і відновить закупівлю для потреб України у разі виникнення такої потреби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.