НОВИНИ

У поліції анонсували встановлення пропускних пунктів у центрі Києва на День Гідності і Свободи

Також здійснюватимуть огляд особистих речей та перевірятимуть документи у киян і гостей столиці.

Під час відзначення другої річниці Дня Гідності і Свободи завтра, 21 листопада, у центрі Києва встановлять пропускні пункти для посилення безпеки громадян. Про це повідомив керівник столичної поліції Олександр Терещук у Facebook.

За його словами, у Києві будуть проходити наймасовіші заходи.

«Ми очікуємо прибуття громадян з інших регіонів, а також іноземців. А тому ми, правоохоронці, повинні зробити усе, аби на належному рівні забезпечити порядок і безпеку громадян. Зважаючи на серію терористичних актів у центрі Європи, ситуацію на Сході країни, ми вимушені посилити заходи безпеки під час проведення цих заходів. А тому, шановні кияни та гості міста, просимо вас із розумінням поставитися до певних обмежень, які будуть здійснюватися в центральній частині міста. Це буде встановлення пропускних пунктів, огляду особистих речей, перевірки документів. Сьогодні ситуація вимагає від нас таких дій», - повідомив Терещук.

За його словами, такі заходи є «вимогою часу».

«Тому сподіваюся на вашу підтримку і допомогу, адже наше спільне завдання – порядок і безпека! Ми маємо вкотре продемонструвати, що ми – європейська держава, і ми з вами живемо в безпечному місті», - підсумував Терещук.

 

Шановні кияни та гості міста!Завтра у всіх регіонах держави відзначатимуть другу річницю Дня Гідності та Свободи. Це т...

Posted by Олександр Терещук on 20 листопад 2015 р.

Нагадаємо, 21 листопада в Україні відзначають День гідності та Свободи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.