НОВИНИ

У ЦВК пояснили, коли зможуть дати гроші на повторні вибори

Охендовський також наголосив, що на сьогодні ЦВК не розглядає питання проведення виборів у тому чи іншому місті.

ЦВК зможе виділити кошти місцевим бюджетам, лише якщо будуть підстави для проведення повторних місцевих виборів у тому чи іншому місті. Про це заявив голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський.

Він зазначив, що якщо є підстави для призначення повторних місцевих виборів, то ЦВК виділятиме кошти відповідним місцевим бюджетам, якщо таких підстав немає, то виділення відповідних коштів, навіть попри ухвалення відповідного рішення ТВК, буде абсолютно протизаконним.

Читайте також: У МВС вважають, що голова ЦВК причетний до порушень на виборах

"Це буде нецільовим використанням коштів держбюджету, за що законом передбачена кримінальна відповідальність", - заявив Охендовський.

Він також наголосив, що на сьогодні ЦВК не розглядає питання проведення виборів у тому чи іншому місті.

"Центральна виборча комісія дає роз'яснення, як діяти відповідним міським територіальним виборчим комісіям у разі встановлення ними в протоколах тих або інших цифр кількості виборців, включених до списків виборців. Лише це є предметом і відповідно роз'яснюється ЦВК", - сказав голова ЦВК.

Нагадаємо, міліція відкрила провадження через зрив виборів у Маріуполі та Красноармійську, Комітет виборців запропонував провести їх 2016 році.

Тим часом, міжнародні спостерігачі ENEMO заявили, що до зриву виборів призвело нерозуміння закону та політизованість ТВК.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.