НОВИНИ

У Красноармійську комісія визнала вибори такими, що не відбулися – ОПОРА

Відповідне рішення було прийняте ввечері.

У місті Красноармійську Донецької області міськвиборчком визнав вибори такими, що не відбулися. Про це повідомила громадянська мережі ОПОРА.

«О 21:30 Красноармійська міська територіальна виборча комісія зібралась на засідання. Вони проголосували за те, щоб визнати вибори такими, що не відбулися. Голова комісії відмовився підписуватись під цим рішенням, проте за це проголосувала більшість членів. Напередодні засідання у ЗМІ з’явилась інформація, що довкола комісії «прогулюються» близько п’яти десятків молодиків спортивної зовнішності. Проте, вони розійшлись ще до початку засідання», - йдеться у повідомленні.

В ОПОРі нагадали, що раніше ЦВК прийняла постанову, яка зобов'язує міську виборчу комісію Красноармійська передати виборчі бюлетені дільничним виборчим комісіям і розпочати голосування.

«За словами заступника начальника ГУМВС України в Донецькій області начальника міліції громадської безпеки полковника Андрія Амосова, міліція готова була б забезпечити супровід бюлетенів упродовж 40 хвилин. Також ввечері, незадовго до завершення дня голосування, до міськвідділу міліції звернувся голова Красноармійської міської виборчої комісії Олег Смаль з проханням забезпечити охорону при транспортуванні виборчих бюлетенів на виборчі дільниці і охорону громадського порядку в приміщеннях для голосувань. Голова обласної міліції В'ячеслав Аброськін зазначив, що особовий склад міськвідділу був приведений у готовність. Проте, ТВК так і не здійснила процес передачі бюлетенів дільничним виборчим комісіям», - додали в ОПОРі.

Читайте також: Зірвані вибори у містах Донбасу: причини та можливі наслідки

Як повідомлялося, вранці 25 жовтня у Красноармійську ТВК не прийняла бюлетені, дільниці не відкрилися, згодом Територіальна виборча комісія Красноармійська Донецької області остаточно скасувала вибори в місті.

Голова Красноармійської виборчої комісії склав свої повноваження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.