НОВИНИ

Виставку про Майдан у Латвії охоронятиме байкерський клуб "Пси Господні"

Вона триватиме до 25 жовтня.

Муніципальна поліція міста Єлгава (Латвія) заявила, що до її обов'язків не буде входити забезпечення безпосередньої охорони виставки "Люди Майдану", яка переїхала сюди після невдалого досвіду в Ризі.

Як повідомили в Єлгавській думі, організатори не зверталися до місцевої влади із проханням забезпечити охорону об'єкта.

Раніше Держполіція і Муніципальна поліція Риги відкинули закиди організаторів виставки, які звинуватили правоохоронні органи Латвії в бездіяльності під час розгрому виставки в ніч на 11 жовтня. Муніципальна поліція пояснила, що вести відеоспостереження алеї біля Кабінету міністрів безглуздо, оскільки огляд затуляють тамтешні дерева. Держполіція ж заявила, що в події частково винні самі організатори.

Виставка "Люди Майдану" в Єлгаві проходитиме із 22 по 25 жовтня на площі Герцога Екаба. Щоб уникнути можливого руйнування композиції, як це сталося в Ризі, забезпечити охорону зголосилися представники національно налаштованого байкерського клубу Dieva suņi ("Пси Господні").

Читайте також: МЗС Латвії здивоване закриттям виставки про Майдан у Ризі

Як повідомлялося, у Ризі заборонили виставку про Майдан, бо організатори не забезпечують охорону експозиції. Муніципальна поліція вже завела на організаторів виставки адміністративну справу.

Нагадаємо, експозицію виставки "Люди Майдану" руйнували вже кілька разів. Згодом стало відомо про затримання одного зі зловмисників, що причетний до вандалізму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.