НОВИНИ

Проросійська заступниця Жебрівського подала у відставку після скандалу в ЗМІ

Гогітідзе вирішила "не шкодити репутації команди".

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський звільнив свою скандальну заступницю Євгенію Гогітідзе. Про це повідомила заступник начальника управління інформаційної політики та з питань преси Донецької ВЦА Ганна Чернявська.  

"Вона сама написала заяву про звільнення, тому що навколо її імені з'явилось дуже багато інсинуацій та перекрученої інформації. Тому вона, аби не створувати навколо команди негативне напруження та не шкодити її репутації, вирішила піти. Павло Іванович Жебрівський задовольнив її прохання", - сказала Чернявська.

Як повідомлялося, 23 вересня Жебрівський пояснив, чому призначив своїм заступником Гогітідзе. Він зазначив, що вона "професіонал, яка знає, як побудувати апарат, як змусити його працювати". 

Раніше це призначення назвали скандальним і дорікнули Жебрівському в тому, що він "нерозбірливий у зв'язках", бо Гогітідзе раніше відзначалася любов'ю до "русского міра" і була депутатом облради від партії українофобки Наталії Вітренко. Окрім того, нова заступниця працювала в органах влади Алчевська за часів Віктора Януковича.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.