НОВИНИ

У Міноборони пообіцяли розслідувати факти порушень у 54-й механізованій бригаді

Крім того, вводиться посада заступника командира батальйону з тилу, яка досі не існувала.

За фактами порушень у 54-й окремій механізованій бригаді Міністерство оборони України проведе службове розслідування. Про це йдеться у повідомленні на сайті Міноборони.

«За фактами, висвітленими одним із телевізійних каналів щодо стану забезпечення військовослужбовців одного з підрозділів 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України, які виконують завдання в зоні проведення антитерористичної операції, Міністерством оборони України буде проведено службове розслідування, яке проходитиме під головуванням начальника тилу відповідного сектору АТО до 12 вересня 2015 року», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: У МВС з’ясували, хто перепродував американські сухпайки, призначені для військових

Також у Міноборони відзвітували, що 10 вересня для забезпечення військової частини пально-мастильними матеріалами до місця розташування підрозділів 54-ї окремої механізованої бригади було направлено 50 тонн бензину та 50 тонн дизельного пального. Також наголошується, що для постійного забезпечення пальним енергогенераторів, які надійшли до підрозділу від волонтерів в якості гуманітарної допомоги, ці пристрої мають бути поставлені на баланс військової частини.

«Питання незадовільної якості харчових продуктів, які були надані військовослужбовцям, буде ретельно вивчено в ході службового розслідування. На даний час волонтерська група «САРМАТ» спільно зі штабом АТО проводять перевірку якості продуктів у військових частинах в зоні АТО», - запевнили в Міноборони.

Читайте також: Після скарг у соцмережах Міноборони повернуло постачальникові вісім тонн неякісної тушонки

Крім того, повідомляється, що у батальйонах Збройних Сил України вводиться посада заступника командира батальйону з тилу, яка досі не існувала. Передбачається, що посадовець буде здійснювати контроль за нормами забезпечення військовослужбовців та списанням матеріальних засобів.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.