НОВИНИ

Російські війська беруть участь в бойових діях в Сирії – Reuters

Крім того, на контрольованій сирійським урядом території на березі Середземного моря діє військово-морська база Росії.

Російські війська почали брати участь у військових операціях в Сирії на підтримку урядових військ диктатора Башара Асада. Про це 1-0 вересня повідомило видання Reuters з посиланням на три ліванських джерела, знайомих з політичною та військовою ситуацією.

Як зазначається, кількість росіян, залучених до бойових дій є незначною.

«Вони почали в невеликій кількості, але більше частина (військових – Ред.) ще не беруть участь», - цитує Reuters одного з інформаторів.

Разом з тим повідомляється, що важливим стратегічним пунктом Москви у Сирії буде військово-морська база РФ у Тартусі на частині середземноморського узбережжя, контрольованій Асадом.

Як відомо, нещодавно західні ЗМІ написали, що Росія направила військових у Сирію, щоб підтримати режим Асада. У Путіна цю інформацію заперечили. Згодом київський блогер Микола Махно оприлюднив фотодокази присутності російської армії в Сирії. Він відшукав у соцмережах фото, які виклали російські солдати, не вимкнувши функцію геолокації. Крім того, повідомлялося, що поблизу сирійського міста Латакія Росія будує військову авіабазу з тимчасовим помешканням для військових. 

9 вересня в МЗС РФ заявили, що в Сирії дійсно присутні російські військові, які нібито надають консультації при транспортуванні в країну російського озброєння.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.