НОВИНИ

Україна ніколи не буде Україною без Донбасу – Порошенко

«Славні шістдесятники стали справжніми героями України. Пам’ятаймо героїв минулого – без них не було б героїв сьогодення. Пишаймося Україною, її творцями і героями!» - сказав президент.

Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна ніколи не буде Україною без Донбасу. Про це він сказав на вечорі з нагоди 50-річчя прем'єри фільму "Тіні забутих предків" у кінотеатрі "Україна", інформує прес-служба глави держави.

Президент нагадав про події 50-літньої давнини, які відбувалися у кінотеатрі на прем’єрі фільму: тоді відбулася акція протесту - публічний виступ проти арештів української інтелігенції, хвиля яких пройшла напередодні показу. За ґрати кинули багатьох митців, поетів, художників. Саме з того часу рух громадянського і культурного опору радянській системі став переростати у рух політичний, почала відлік епоха шістдесятників.

«Славні шістдесятники стали справжніми героями України. Пам’ятаймо героїв минулого – без них не було б героїв сьогодення. Пишаймося Україною, її творцями і героями!» - сказав Порошенко.

Говорячи про Івана Дзюбу і Василя Стуса, глава держави нагадав, що їхнє життя тісно пов'язані з Донбасом.

«Вони виросли і змужніли на тій землі. Хіба їхній приклад не доводить, що Донеччина та Луганщина – це справжня Україна. І Україна ніколи не буде Україною без Донбасу»,- сказав Порошенко.

Нагадаємо, вітаючи окупований терористами Донецьк із днем міста, Порошенко пообіцяв відбудувати зруйновані міста і села. "Донбас є і буде українським!" - запевнив президент.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.