НОВИНИ

Один з найбільших у Японії автовиробників припиняє поставки в Росію

З січня 2016 року концерн Honda зосередиться лише на продажу запчастин і сервісному обслуговуванні в РФ.

Керівництво російського представництва Honda оголосило своїм співробітникам і дилерам, що до кінця грудня 2015 припинить ввозити до Росії автомобілі. Про це повідомило видання «За рулем».

Як повідомляється, автоконцерн поки не планує залишати російський ринок, однак має намір зосередитися лише на продажу запчастин і сервісному обслуговуванні. Більшу частина персоналу представництва Honda Motor RUS скоротять, як і кількість дилерів цієї марки в Росії. Разом з тим у дилерів залишиться можливість самостійно організувати поставки продукції Honda в РФ.

Аналогічне рішення прийняли і щодо преміум-бренду Acura: представництво припиняє реалізацію автомобілів цієї марки в Росії, зосередившись лише на сервісному обслуговуванні.

Нагадаємо, 18 серпня корпорація Toyota Motor Corp заявила, що зупинила виробництво автомобілів на спільному з Росією підприємстві у Владивостоці через економічні проблеми.

До цього вантажний підрозділ японського автогіганта Mitsubishi - Fuso - оголосив про тимчасове припинення випуску своїх автомобілів на території Росії. У березні березня Opel та Chevrolet заявили про обмеження продажів у Росії. Також Ssangyong припинив постачання автомобілів до Росії. З квітня 2015 року Fiat згорнув бізнес у Росії через валютну нестабільність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.