НОВИНИ

У Черкасах похвалилися, як зекономили на демонтажі комуністичної символіки

За попередніми підрахунками, на заміну символіки потрібно було майже 170 тисяч грн.

У Черкасах на фасаді Будинку рад на Соборній площі, де знаходяться ОДА та облрада, розпочали демонтаж комуністичної символіки. Про це повідомили в прес-службі облради.

Згідно з повідомленням, комунальне підприємство «Управління з експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності» розпочало роботи з демонтажу символіки комуністичного тоталітарного режиму із фасаду Будинку рад.

За словами голови Черкаської облради Валентини Коваленко, за попередніми підрахунками, на заміну символіки потрібно було майже 170 тис. грн. Аби максимально знизити витрати, було прийнято рішення проводити лише демонтаж без заміни іншою символікою. Роботи виконуватимуться коштом КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності», на балансі якого й перебуває будівля. Таким чином вдалося знизити вартість робіт більш, ніж у тричі.

Повідомляється, що за планом усі роботи мають бути завершені до Дня Незалежності України.

Нагадаємо, нещодавно у Черкасах перейменували вулицю Лєніна. Загалом у місті підлягають перейменуванню більше 160 вулиць та провулків, назви яких пов’язані із комуністичним минулим.

Як відомо, закон про заборону комуністичної ідеології в Україні, в рамках якого відбувається перейменування вулиць та демонтаж комуністичної символіки, набув чинності 21 травня 2015 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.