НОВИНИ

МЗС повідомило, коли потерпілі у ДТП в Румунії повернуться в Україну

Тим людям, які потребуватимуть додаткового обстеження та лікування, буде продовжено госпіталізацію в румунських медичних закладах.

У Бухаресті український консул у супроводі румунської поліції поїхав до лікарень, де лежать українці, потерпілі в ДТП. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

"За інформацією Посольства України в Румунії консул у супроводі румунської поліції розпочали об’їзд медичних закладів Бухаресту, де перебувають потерпілі внаслідок ДТП громадяни України з метою детального з’ясування та фіксації всіх обставин пригоди та стану здоров’я госпіталізованих", - йдеться в повідомленні.

За попередньою інформацією передбачається, що частина потерпілих може бути вже у неділю, 9 серпня, виписана з лікарень та на автобусі, наданому компанією-перевізником, повернута в Україну. "Міністерство охорони здоров’я Румунії попередньо надало дані про щонайменше 21 особу, яка може сьогодні бути виписана з лікарень Бухаресту", - зазначається в повідомленні.

Дивіться також: У мережу виклали фото з місця ДТП в Румунії

Громадяни, з числа тих, які не потребуватимуть додаткової медичної допомоги, за їх бажанням, сьогодні будуть розміщені у готелях Бухаресту та завтра направлені до України іншим автобусом компанії-перевізника.

Тим людям, які потребуватимуть додаткового обстеження та лікування, буде продовжено госпіталізацію в румунських медичних закладах.

Також повідомляється, що за згодою близьких, транспортування тіл двох загиблих буде забезпечене компанією-перевізником.

Нагадаємо, в Румунії близько першої години ночі 9 серпня 2015 р на трасі Констанца-Бухарест, за 53 кілометри від Бухаресту, сталося ДТП з автобусом, що перевозив 51 громадянина України, серед них, щонайменше, 25 дітей. В результаті аварії двоє громадян України загинули, серед них - одна дитина. Ще 48 пасажирів отримали травми різного ступеню тяжкості та були доставлені до п'яти лікувальних закладів Румунії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.