НОВИНИ

Яценюк доручив провести службове розслідування роботи керівництва МОЗ - ЗМІ

Ідеться про міністра охорони здоров'я Олександра Квіташвілі, його першого заступника Олександру Павленко та інших посадових осіб.

Прем'єр Арсеній Яценюк доручив низці центральних органів виконавчої влади до 10 червня провести службове розслідування на предмет належного виконання службових обов'язків міністром охорони здоров'я Олександром Квіташвілі, його першим заступником Олександрою Павленко та іншими посадовими особами МОЗ.

Відповідне доручення віддане у зв'язку зі зверненням 66 народних депутатів від 20 травня, комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я від 20 травня, депутатів Юрія Савчука від 14 травня та 22 квітня і Оксани Корчинської від 19 травня.

Зокрема, Яценюк доручив голові Національного агентства з питань державної служби Костянтину Ващенку, міністру фінансів Наталії Яресько, міністру економіки Айварасу Абрамавічусу, міністру оборони Степану Полтораку та в. о. голови Державної фінансової інспекції Михайлу Дибі перевірити належне виконання обов'язків керівництвом МОЗ щодо забезпечення ведення реєстру оптово-відпускних цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення, забезпечення держзакупівель на 2015 рік, винесення на розгляд Кабміну відповідних нормативно-правових актів, що забезпечують проведення держзакупівель через міжнародні організації, а також щодо направлення громадян на лікування за кордон.

Також читайте: Відставки та скандали в уряді: міністри тримаються, їхні підлеглі йдуть

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.