НОВИНИ

Турецька влада розблокувала доступ до Twitter

Соцмережа видалила фотографії стамбульського прокурора з пістолетом біля скроні.

Соціальна мережа Twitter виконала вказівку турецької влади та видалила фотографії стамбульського прокурора з пістолетом біля скроні, через кілька годин блокування соцмережі було зняте. Про це повідомили міжнародні ЗМІ.

Як повідомив високопоставлений турецький чиновник, Twitter погодився закрити облікові записи користувачів, які розмістили фото, і видалити знімки.

Як зазначалося, 6 квітня у Туреччині заблокували доступ до ресурсів Twitter і YouTube через публікацію фотографій прокурора, який загинув минулого тижня під час захоплення радикалами з турецького лівого марксистського угруповання.

Нагадаємо, 31 березня у Стамбулі група озброєних радикалів захопила в заручники прокурора Мехмета Селіма Кіраза, який займався справою про загибель під час масових протестів 2013 року 15-річного Беркіна Ельвана. Терористи вимагали справедливого покарання винуватцям цього трагічного випадку.

Як повідомлялося, турецькі силовики штурмом взяли будівлю суду, під час стрілянини загинули обоє нападників.

За даними турецької влади, прокурор отримав три вогнепальних поранення в голову та два – в корпус тіла. Після закінчення силової операції його доставили до лікарні, однак згодом він помер.

Нагадаємо, 27 березня парламент Туреччини підтримав законопроект, який розширює повноваження правоохоронців і дозволяє застосовувати вогнепальну зброю проти мітингувальників. Опозиція різко засудилажорсткі зміни до законодавства, пов’язуючи їх з наближенням парламентських виборів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.