НОВИНИ

У Росії обіцяють показати роботів для армії на виставці у червні

Щоправда, основу експозиції складатимуть "довідник про роботів" та "розсекречені архіви випробувань".

Міноборони РФ планує показати результати роботи власного Центру робототехніки на виставці "Армія-2015", яка відбудеться з 16 по 19 червня цього року в Кубінці у Московській області. Про це повідомили у прес-службі Міноборони РФ.

«Головний науково-дослідний випробувальний центр робототехніки міністерства оборони Російської Федерації вперше представить результати своєї роботи в галузі робототехніки на міжнародному виставковому майданчику в підмосковній Кубінці», – повідомили в прес-службі.

У відомстві уточнили, що на виставці представлять «довідник про роботів військового та подвійного призначення з основними видами і характеристиками вітчизняних і зарубіжних розробок».

Крім того, центр робототехніки обіцяє показати відвідувачам виставки архів випробувань наземних, водних і повітряних роботів.

Серед головних напрямків розробки робототехніки у відомстві виділили безпілотники, наземних роботів, підводні незаселені апарати і катери без екіпажів.

Загалом на заході обіцяють дати огляд понад 5 тис. зразків російського озброєння, а деякі (щоправда не уточнюється які) покажуть у робочому варіанті.

Як відомо, Росія презентувала антропоморфного робота «Аватар», якого встиг оглянути президент РФ Владімір Путін. Пізніше виявилося, що робот не є автономним, а управляється оператором через Wi-fi. Також Росія презентувала роботів саперів, зокрема «Уран-6», який планують модернізувати, щоб він міг гасити пожежі та розчищати завали.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.