НОВИНИ

У Красному Лучі бойовики проходять "перепідготовку", а під Горлівкою укріплюють позиції

За даними групи "Інформаціний опір", РФ продовжує перекидати на Донбас спеціальну техніку та зброю.

Продовжуються підсилення боєздатності "армії" "ДНР" та "ЛНР". Про це повідомив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук на сторінці у мережі Facebook.

"Відзначається намагання командування російсько-терористичних військ сбалансувати чисельність та структуру своїх формувань на тому чи іншому напрямку відповідно до поставлених завдань. Удосконалюється система управління військами", - зазначає Тимчук.

За його словами, у районі Красний Луч зафіксована поява чергового "навчального центру" для бойовиків, які прибувають як із РФ, так і зі складу місцевих бандформувань "на перепідготовку".

"У районі Горлівка-Єнакієве-Дебальцеве на сьогодні сконцентровано близько 6 000 осіб в складі формувань російсько-терористичних військ ("Горлівський гарнізон", частина бандформування "Оплот", кілька більш дрібних підрозділів, зокрема "Восток" і "Сомалі"). Характерною особливістю цього групування є наявність потужних і далекобійних засобів ураження, які оперують в базовому районі (РСЗВ 9К58 "Смерч", ствольна і самохідна артилерія)", - підкреслив Тимчук.

Також на ділянці від Красногорівки до північних околиць Горлівки зосереджено до 60 танків і не менше 95 різних ББМ. Крім цього, у даному районі розгорнута структура тилового постачання та система ППО.

"На Приморському (Маріупольському) напрямку спостерігається процес структуризації ударного групування російсько-терористичних військ, що висунули частину сил і засобів безпосередньо на лінії зіткнення з українськими військами. До складу даного групуванння періодично перекидається з території Росії бойова техніка та спеціалісти з її обслуговування. На "передньому краї" помічена поява ще однієї "мобільної" бронегрупи (6 танків, 5 ББМ, 2 зенітні установки ЗУ-23-2)", - йдеться у повідомленні.

"На Донецькому напрямку терористи не залишають спроб "промацати"передній край системи оборони українських військ шляхом проведення інтенсивних обстрілів, спроб інфільтрації диверсійно-розвідувальних груп в глибину бойових порядків сил АТО, широкого використання технічних засобів розвідки", - підкреслює координатор ІО.

На ділянці між Мар'їнкою та Красногорівкою наразі нараховується до 3 000 бойовиків та російських найманців, при 27 танках та 36 ББМ.

За його словами, за минулу добу помічені також чергові постачання матеріально-технічних ресурсів з території РФ (більша частина була доставлена "північним маршрутом" автотранспортом, а також залізницею).

"Всього на станції Іловайськ зафіксоване прибуття 6 вагонів і 12 критих платформ", - підкреслив Тимчук.

Крім цього, зафіксоване переміщення через Луганськ і Краснодон близько 40 транспортних одиниць в складі конвоїв постачань, а також 12 одиниць бойової техніки.

"Характерною особливістю стала наявність в складі конвоїв, що надходять із Росії, значної кількості спеціальної техніки - паливозаправників, інженерної техніки, кранів, шляхопрокладачів тощо.  Постачання матеріально-технічних ресурсів упродовж останніх дній стосувалися, перш за все, Луганського напрямку та Артемівсько-Донецької ділянки", - підкреслив Тимчук.

Як повідомлялося, минулої доби українські військові відбили атаку терористів під Майорськом.

Нагадаємо, за минулу добу російсько-терористичні війська обстрілювали позиції українських військ на Донецькому, Маріупольському та Луганському напрямках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.