НОВИНИ

Експерт: чисельність "Збройних сил Новоросії" не менша за 10 тис

Завдання-максимум – відбити ті території Донецької та Луганської областей, на яких відбувся референдум про незалежність самопроголошених «ДНР» та «ЛНР».

Глобальне завдання терористів на Донбасі - просунутись до Придністров’я і реанімувати проект «Новоросія». Про це в черговому номері Українського тижня пише працівник однієї з структур Міністерства оборони Ярослав Тинченко.

«Кількість «збройних сил Новоросії» достеменно невідома. Але, очевидно, не менша ніж 10 тис. Їхнє завдання-мінімум – вирівняти лінію фронту, відібравши район аеропорту «Донецьк», Дебальцевого, Станиці Луганської та Трьохізбенки. Завдання-максимум – відбити ті території Донецької та Луганської областей, на яких відбувся референдум про незалежність самопроголошених «ДНР» та «ЛНР», -  вважає експерт.

На його думку, крім політичного ці плани мають важливий економічний аспект.

«Під українським контролем залишились аграрні райони Донеччини й Луганщини, які могли б цілком забезпечити сільськогосподарською продукцією населення мегаполісів. Захоплення Маріуполя й Сєверодонецька посилило б промисловий потенціал сепаратистських «республік», а Артемівська з його великими складами зброї – дало б змогу розпоряджатися відповідним арсеналом. Глобальне завдання – просунутись до Придністров’я і реанімувати проект «Новоросія», - підсумував Тинченко.

Детальніше читайте в матеріалі «Збройні сили Новоросії» у черговому номері журналу Український тиждень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.