НОВИНИ

Андрій Садовий: У партії має бути моральний та ідеологічний контроль

За останні 10 років інститут парламентаризму в Україні було майже знищено, зазначає Садовий.

В українських політичних сил має бути моральний та ідеологічний контроль. Таку думку в інтерв'ю "Українському тижню" висловив мер Львова Андрій Садовий.

"Після виборів я двічі брав участь у засіданні фракції, постійно підтримую зв’язок, спілкуюся з колегами. На сьогодні депутати мають велику відповідальність. Входять у нову професію, якої ще не знають, бо ніхто з них раніше не був парламентарієм, але для них це також і плюс, адже вони у них є свій, інший досвід", - зауважив Садовий.

"Насправді це дає великі можливості, бо за останні 10 років інститут парламентаризму в Україні було майже знищено. Позиції партій з того чи іншого питання часто заздалегідь визначені", - додав він.

"У «Самопомочі» все відбувається інакше. Кожне питання – це жива дискусія, жива розмова, і приймається рішення, корисне для країни в конкретний момент. Є ілюзія, що якби я був із ними щодня, то щось змінив би. Це самодостатні люди. У партії має бути моральний та ідеологічний контроль, а місце розташування для цього неважливе", - заявив Садовий.

Повний текст інтерв'ю з мером Львова Андрієм Садовим читайте у №1 "Українського тижня".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.