НОВИНИ

РФ може розірвати контракт із Францією, якщо перший "Містраль" не передадуть до лютого - ЗМІ

Втім, у РФ не відкидають пошуків компромісу.

Контракт з Францією на поставку вертольотоносців типу "Містраль" може бути розірваний, якщо перший корабель не буде поставлений до кінця січня. Про це повідомляють російські ЗМІ з посилання на високопоставлене джерело в Міноборони РФ.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про відправку російською стороною в міністерство оборони Франції офіційного запиту з вимогою роз'яснити, чому перший "Містраль" - "Владивосток" - досі не переданий РФ.

"Так, дійсно, офіційний запит в Міноборони Франції з приводу непостачання першого "Містраля" вже мав бути направлений", - сказало джерело.

"Наприкінці січня закінчується тримісячний термін, який є у французів для передачі вертольотоносця. Після цього слід або розривати контракт, або його виконувати", - уточнило джерело.

За його словами, можливо, буде знайдений компромісний варіант.

"Ми зі свого боку будемо йти назустріч", - пояснив він.

Нагадаємо, раніше Росія і Франція підписали контракт на поставку вертольотоносців у червні 2011 року, сума контракту становить 1,5 мільярда доларів.

Нагадаємо, раніше з’явилося повідомлення, що Франція може ніколи не передати "Містралі" Росії.

Також повідомлялося, що Росія підготувала всі документи для подання до суд на Францію, якщо вертольотоносці "Містраль" не буде поставлено за контрактом.

Як повідомлялося, президент Франції Франсуа Олланд припинив процес передачі вертольотоносця "до подальшого повідомлення". Російська сторона у відповідь пригрозила зверненням до суду з вимогою виплатити неустойку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.