НОВИНИ

Створенням єдиної патрульної служби в Україні керуватиме американець

Колишній поліцейський з США уже побував на Хмельниччині та поінформував місцевих дільничних інспекторів про новітні методи роботи.

Експериментом зі створення в Україні єдиної патрульної служби міліції керуватиме американець Рональд Гленсор. Про це повідомили у МВС України.

"Куратором експериментального проекту щодо створення єдиної патрульної служби став відомий американський експерт у сфері правоохоронної діяльності Рональд Гленсор", - заявили у відомстві.

Відповідних домовленостей між представниками МВС України та Департаменту юстиції США було досягнуто у межах спільної реалізації Міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування (IСITAP).

Згідно з повідомленням, Гленсор є старшим радником програми IСITAP і має досвід роботи з українськими міліціонерами.

"Він (Гленсор — ред.) уже навчав працівників міліції знаходити нестандартні підходи до вирішення стандартних проблем у роботі органів внутрішніх справ, базуючись на світовому досвіді у цій сфері", - уточнили у відомстві.

Крім того, колишній поліцейський з США уже бував на Хмельниччині, де проходить експеримент, і розповідав дільничним інспекторам про новітні методи роботи.

“Наразі він навчатиме працівників патрульної служби та дорожньо-патрульної служби ДАІ, яких об‘єднали в єдиний підрозділ в експериментальному порядку”, - зазначили у МВС.

Як повідомлялося, у жовтні Кабінет міністрів затвердив концепцію та стратегію реформування МВС. В листопаді Міністерство внутрішніх справ оприлюднило офіційні документи щодо реформування правоохоронних органів. Зокрема, у Хмельницькомувже  розпочався практичний етап експерименту,метою якогоє  ліквідація ДАІ та створення єдиної патрульної служби міліції.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.