НОВИНИ

ЦВК визнала обраними десятьох нових депутатів

Вони стали депутатами замість щойно призначених урядовців.

Центральна виборча комісія визнала обраними 4 нових депутатів від партії "Народний фронт", 4 - від партії "Блок Петра Порошенка", одного депутата від Радикальної партії Олега Ляшка та одного - від "Батьківщини". Про це повідомили у прес-службі Центрвиборчкому.

"У зв'язку з неподанням до ЦВК у встановлений виборчим законом термін відповідних документів, Комісія визнала обраного народного депутата України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року Ігоря Палицю, включеного до виборчого списку партії БПП під №34, таким, який не набув депутатського мандата. Відтак, був визнаний обраним народним депутатом України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі Степан Барна, включений до виборчого списку партії БПП під №65", - йдеться в повідомленні.

Раніше 2 грудня Верховна Рада достроково припинила повноваження народних депутатів України від БПП: Сергія Квіта, Юрія Стеця, Павла Розенка, від "Народного фронту": Арсенія Яценюка, Арсена Авакова, В’ячеслава Кириленка, Павла Петренка, від Радикальної партії Олега Ляшка: Валерія Вощевського і від "Батьківщини" – Ігоря Жданова.

Замість них ЦВК визнала обраними народними депутатами України в загальнодержавному виборчому окрузі таких осіб:

- від БПП: Макарьяна Д. - під №66, Побера І. - під №67, Куніцина С. - під №68;

- від "Народного фронту": Стеценка Д. - під № 70, Драюка С. - під № 71, Романівського А. - під № 72, Ледовських Д. - під № 73;

- від Радикальної партії Олега Ляшка: Чижмаря Ю. - під №25;

- від "Батьківщини" - Кондратюк О. - під №18.

"У зв'язку з надходженням до Комісії відповідних документів було зареєстровано 4 народних депутатів України, обраних на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 р. в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. Серед них 3 - від БПП, а саме: Барна С. - №65, Побер І. - №67, Куніцин С. - №68, один - від "Батьківщини", а саме: Кондратюк Є. - №18 ", - йдеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.