НОВИНИ

За місяць Україна продала понад третину золотовалютних резервів - ЗМІ

За даними МВФ, у жовтні золотовалютні резерви країни скоротилися на 14 тонн золота.

Україна перебуває на межі банкрутства, тому Нацбанк країни продає золотовалютні резерви. Про це пише видання «Дзеркало тижня» із посиланням на «Wirtschafts Woche».

Видання називає кілька факторів, які привели Україну до критичного стану економіки.

По-перше, це - війна із проросійськими бойовиками на Донбасі.

Крім того, країна заборгувала Росії за постачання природного газу.

Також національна валюта зазнала втрат у понад 80% цього року щодо долара.

За даними МВФ, минулого місяця країна продала більше третини своїх золотовалютних резервів.

«Економіка сильно пошкоджена і Україна продала більше третини своїх золотовалютних резервів у жовтні, за даними Міжнародного валютного фонду. У кінці місяця (жовтня - ред.), у країни було 26 тонн золота, що на 14 тонн менше, ніж у вересні, про що свідчать дані МВФ. Чи буде продовжуватися цей тренд у листопаді, поки що неясно», - йдеться у статті.

В іншій статті цього ж видання «Притиснуті до стіни», йдеться про те, що у нинішніх кризових умовах Україні залишається лише сподіватися, що Захід не залишить її у скрутну хвилину.

Автор зазначає, що конфлікт назріває і нові напади бойовиків - лише питання часу.

«Україна зможе вижити економічно після втрати промислових зон і природних ресурсів у Східній частині країни з масивною допомогою з боку Заходу», - переконує він.

20 листопада стало відомо, що міжнародні резерви Росії скоротилися до 420,6 млрд дол., таким чином опустившись до показника п'ятирічного мінімуму. Як писало видання «The Sydney Morning Herald», зараз спостерігається скуповування золота російським Центробанком, що може говорити про те, що Росія готується до економічної війни із Заходом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.