НОВИНИ

У Москві відбулися одиночні пікети проти російської агресії в Україні

Поліція попереджала, що згідно з російським законодавством брати участь в акціях протестів можуть лише громадяни Росії.

У Москві перед будівлею Міністерства оборони РФ відбулися одиночні пікети проти введення російських військ до України.

Близько 10 людей на відстані не менше 50 метрів один від одного стояли з антивоєнними плакатами. Зокрема, на плакатах було написано: «Путін - ганьба Росії!», «Відчепись, країна величезна, від України!», «Встаньте з колін під ударами поліцейських кийків, щоб не стати гарматним фаршем у братовбивчій м'ясорубці!».

Як відзначив один із учасників акції Іван Дудко, він вийшов на пікет з метою висловити протест проти введення російських військ в Україну, зокрема солдатів-строковиків. Активіст наголосив, що на жаль, в російських ЗМІ не повідомляють, що відправлення військових і так званих добровольців до України є протизаконним.

«Я хочу попередити всіх громадян Росії, яким пропонують їхати до України, пам`ятати, що ця дія незаконна, що немає дозволу Ради федерації, і всі мають пам`ятати, що на Донбасі їх можуть вбити», - сказав Дудко.

При цьому він відзначив, що є громадянином Росії, проте сам родом із Донецька і чудово знає, що немає ніякої «Новоросії», а твердження про утиск російськомовного населення є відвертою брехнею.

Акція відбулася спокійно, проте під наглядом безлічі поліцейських, які перевіряли в активістів документи на предмет наявності російського громадянства. Поліція попереджала, що згідно з російським законодавством брати участь в акціях протестів можуть лише громадяни Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.