НОВИНИ

В Лондоні помер Каха Бендукідзе

За попередніми даними, причиною смерті стала серцева недостатність.

13 листопада в Лондоні помер автор грузинських економічних реформ, підприємець, колишній міністр економіки Грузії, засновник «Вільного університету» Каха Бендукідзе. Про це повідомили грузинські ЗМІ.

За попередніми даними, причиною смерті стала серцева недостатність. Нещодавно Бендукізе повернувся зі Швейцарії, де проходив лікування в кардіологічній клініці.

Як відомо, після Революції Троянд у Грузії Каха Бендукідзе очолив Міністерство економіки, а потім отримав посаду міністра з координації економічних реформ. Основою нової концепції міністра стало залучення інвестицій шляхом продажу держвласності і полегшення умов для ведення середнього та малого бізнесу.

Після відсторонення Януковича від влади Бендукідзе неодноразово приїжджав у Київ, писав матеріали для місцевих ЗМІ, радив українцям перестати вибирати до влади популістів, почати боротьбу з корупцією і бюрократизмом. Він застерігав, що при нинішньому рівні державних витрат, Україну в економічному розвитку обжене Молдова, і українці будуть їздити туди працювати.

Бендукідзе було лише 58 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.