НОВИНИ

Гелетей: Інформація про Іловайськ – засекречена

Міністр оборони не надав слідчій комісії інформацію про Іловайськ, бо не довіряє українським політикам, а також представникам російських ЗМІ, що були присутні на засіданні.

На питання членів ТСК у справі Іловайська міністр оборони України Валерій Гелетей не відповідав через присутність на засіданні російських ЗМІ. Про це міністр повідомив 2 жовтня під час зустрічі з волонтерами.

За словами Гелетея, про дійсний стан речей під Іловайськом знає лише кілька людей, і ця інформація зберігається під грифом секретності.

Водночас міністр зазначив, що не хотів оприлюднювати цю інформацію політикам, «тому що не йме віри, що вони не поїдуть до Москви і не почнуть розповідати», а також через присутність на засіданні ТСК російських ЗМІ.

«Російське телебачення тикалося, очікувало, що я розповім що в нас було там», - пояснив Гелетей.

За його словами, метою Путіна був не Іловайськ, а захоплення Донецької і Луганської областей протягом трьох днів. Однак сили АТО зупинили російські війська, зашкодивши планам російського президента.

На думку Гелетея, зараз путінські найманці намагаються скомпрометувати військових та викликати недовіру українців до керівництва Міноборони.

Нагадаємо, 1 жовтня на засіданні слідчої комісії щодо Іловайська міністр оборони Гелетей та начальник Генштабу Віктор Муженко відмовилися "відкрито" говорити про Іловайський котел.

4 вересня на закритому засіданні Верховної Ради створили тимчасову слідчу комісію з розслідування обставин загибелі і захоплення в полон бійців АТО.

Крім того, Генпрокуратура розпочала розслідування щодо дій керівництва Міністерства оборони та Генерального штабу під час операції поблизу Іловайська.

Тим часом, командир батальйону спецпризначення "Донбас" Семен Семенченко заявив, що загальні втрати українських військових під Іловайськом складають більше тисячі осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.