НОВИНИ

Через війну на Сході держбюджет втратив майже 4,5 мільярда

Надходження з Луганської та Донецької області до загального Фонду Держбюджету скоротилися порівняно з минулим роком на 4,4 млрд гривень внаслідок воєнних дій в згаданих регіонах. Про це заявив голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус.

"У зв'язку з напруженою ситуацією у Луганській та Донецькій областях до загального Фонду Держбюджету недоотримали 4,4 млрд гривень до рівня минулого року", – сказав він.

Білоус також повідомив, що останнього місяця літа зібрані ДФС платежі приблизно на чверть перевищують минулорічні.

"До загального фонду держбюджету надійшло 26,8 мільярдів гривень, що на 6 мільярдів гривень або на 26,5% більше, ніж у серпні 2013 року", – зазначив посадовець.

До зведеного бюджету забезпечені 35,8 млрд гривень платежів, у тому числі до держбюджету – 27,8 млрд гривень, що на 4,9 млрд гривень або на 21,3% більше, ніж минулого року.

Загалом за січень-серпень поточного року до Держбюджету надійшло 270,5 млрд гривень платежів, що дорівнює даним минулого року. Таких показників, за словами Білоуса, вдалося досягти завдяки виходу економіки з тіні.

Нагадаємо, за попередніми даними Луганської ОДА, для відновлення об'єктів промисловості області, малого та середнього бізнесу, енергетичного та газового устаткування буде потрібно близько 8,5 млрд гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.