НОВИНИ

НАТО: Росія продовжує підтримувати терористів попри збитий «Боїнг»

Після катастрофи малайзійського літака на Донбасі потік зброї через україно-російський кордон не зупинився. Про це повідомили джерела у Північноатлантичному альянсі.

За словами джерела, у НАТО є докази того, що з РФ до України продовжує надходити зброя.

"Ми зафіксували збільшення потоку зброї з Росії до України за останні кілька тижнів. Ми продовжуємо бачити докази того, що зброя проникає в Україну з Росії і після падіння малайзійського літака MH17. Це змушує нас непокоїтися", – зазначили у повідомленні.

Як відомо, напередодні, президент Росії Владімір Путін звинуватив НАТО в агресивних діях у Східній Європі та втручанні у внутрішні справи Росії.

Згодом Альянс опублікував відповідь на звинувачення Кремля. У документі зазначається, що, критикуючи НАТО, Путін намагається відвернути увагу від того, що Росія опинилася у міжнародній ізоляції.

Також в Альянсі стверджують, що Москва ігнорує багатолітні намагання налагодити партнерство з Росією.

"Крім того, Росія безпідставно вчинила тиск на українську владу та силою захопила частину територій української держави", – зазначили у заяві.

Нагадаємо, раніше у НАТО закликали Росію відвести війська від кордону з Україною, припинити підтримку збройних проросійських сепаратистів та зупинити потік грошей, бойовиків та зброї.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.