НОВИНИ

У Лондоні українці вимагали припинити бізнесові відносини із "кримінальним режимом Путіна"

У Лондоні українці пікетували Королівський автомобільний клуб, де за участі Російсько-Британської Торгової Палати (РБТП) відбувався бізнес-форум «Росія і Британія – ведення бізнесу в умовах сучасного клімату». Про це повідомили організатори групи протесту Євромайдан-Лондон.

Протестувальники вимагали від  РБТП припинити бізнесові відносини із «кримінальним режимом Путіна»,  а також наполягали на застосуванні санкцій, подібних до санкцій проти Ірану, що передбачають повну торгову, політичну та економічну ізоляцію країни-агресора.

«Після анексії Криму президент Путін ініціював вторгнення спецпризначенців Російської Федерації на територію Східної України для захоплення адміністративних будівель та вчинення терору – викрадень, тортур та вбивств українців. Більше  100 000 людей уже підписали петицію до Білого Дому із визнанням за Росією статусу держави, що фінансує тероризм. У сучасному  світі введення бізнесу із режимом фашистів, яким є режим Путіна, не може бути допустимим», - йдеться у повідомленні.

«Незважаючи на те, що Британія разом з ЄС і США ввели санкції проти Росії,  РБТП ігнорує це та ставить жадобу до грошей вище за вбивства в Україні. Це абсолютно огидно і показує аморальність членів цієї торгової палати», – заявив представник групи протесту Євромайдан-Лондон Стефан Цяприна.

Як стверджують організатори, у Лондоні вже протягом трьох місяців відбувається цілодобовий протест українців біля резиденції  прем’єр-міністра Великої Британії.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.