НОВИНИ

В Одесі 2 травня оголосили Днем пам'яті і скоротили масові заходи на 9 травня

Одеська міськрада скоротила більшість масових заходів з нагоди святкування Дня Перемоги 9 травня. Про це повідомили у департаменті інформації та зв'язків з громадськістю муніципалітету.

Таке рішення прийняв виконуючий обов'язки мера Одеси Олег Бриндак у зв'язку із ситуацією, яка виникла у місті. Разом з тим, святкування 9 травня все-таки відбудеться.

З масових заходів було ухвалено рішення провести тільки концерт духового оркестру та дитячого хору з піснями воєнних років на Думській площі. Великий концерт на Потьомкінських сходах, танці на Приморському бульварі і Дерибасівській скасовані.

Під питанням поки святковий феєрверк.

Також міськрада вирішила провести у кожному районі Одеси фронтові привали для ветеранів і зберегти всі "камерні заходи" - зустрічі з ветеранами в школах, виставки, привітання у ветеранів на дому і т.д.

Крім того Бриндак підписав розпорядження про оголошення 2 травня Днем пам'яті за загиблими в результаті трагічних подій, що відбулися 2 травня 2014.
Згідно з розпорядженням, щороку в цей день на будинках підприємств, установ, організацій та житлових будинків міста будуть приспущені прапор України і прапор Одеси з жалобними стрічками.

Також в цей день буде обмежено використання музики і проведення розважальних заходів.

Нагадаємо, у центрі Одеси 2 травня сталися сутички антимайданівців та прихильників єдиної України, в результаті яких загинуло 46 осіб. 

Тим часом МВС спочатку затримувало близько 170 учасників заворушень.

Наступного дня в Одесі звільнили  67 учасників масових заворушень за рішенням прокуратури на вимогу мітингувальників.

Читайте також: Одеса: весь Майдан за один день

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.